Portfolio

Jeśli tu dotarłeś, to oznacza, że jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz zobaczyć czy ma to pokrycie w faktach. Mamy nadzieję, że nasze portfolio spełni Twoje oczekiwania i znajdziesz to czego szukasz i ostatecznie wynajmiesz nas do pomocy przy realizacj swojego projektu!

Sukcesywnie dodajemy tu nowe prace, więc zaglądaj częściej jeśli nie znalazłeś tego co cię interesuje!

nietrywialny.pl

„Aindrzej Nietrywialny” to nasz projekt strony opartej o WP i AI, żeby każdy z naszych klientów mógł zobaczyć na własne oczy jak wygląda połączenie popularnego CMS-a i sztucznej inteligencji. AIndrzej sam pisze bloga, generuje i optymalizuje obrazki, walczy ze spamem i robi podstawowe pentesty. Docelowo sam bedzie prowadzil sklep internetowy. Prócz Machine Learning, użyliśmy wiele techonologii smart i inteligent, oraz zautomatyzowaliśmy procesy, gdzie normalnie nie ma jeszcze wsparcia AI. Więcej można się dowiedzieć na stronie O PROJEKCIE lub na naszym firmowym blogu.

www.heroacademy.edu.pl

Zlecenie na tę stronę dostaliśmy, kiedy była zainfekowana i w ostateczności musieliśmy ją odbudować od początku na podstawie zachowanej bazy danych. Nowy core WordPressa oraz szablon plus poprzednie materiały graficzne dały drugie życie witrynie. Ze swojej strony dodaliśmy SEO Firewall, żeby na przyszłość uodpornić ją na ataki. Strona należy do przedszkola Hero!Academy, który ma swoją siedzibę na Wilanowie w Warszawie. Strona jest pod naszą stałą opieką techniczną.

www.poradniahero.pl

Tę witrynę również robiliśmy na zlecenie spółki Hero, ale tym razem realizacja była całkowicie od podstaw. Tutaj góruje inna kolorystyka, ale strona jest wizualnie spójnia ze swoją siostrzaną wizytówką www.heroacademy.edu.pl. Witryna prócz standadrowej optymalizacji pod wyszukiwarki otrzymała pakiet SEO Firewall, żeby uodpornić ją na przyszłe próby włamania. W ramach kompleksowemu zabaezpieczeniu strony jest ona pod naszą opieką techniczną.

www.kwiecie.pl

Minimalistyczny sklep internetowy z donicami, kwiatami oraz akcesoriami ogrodowymi na zlecenie loklanego przedsiębiorcy z Torunia. Witryna została podpięta – jak każdy sklep u nas w standardzie – do Cloudflara celem zoptymalizowania czasu wczytywania oraz bezpieczeństwa danych klientów. Sklep dostał (w ramach SEO Firewall) również darmowy niezależny od hostingu backup danych w chmurze Google, który wykonuje się cyklicznie. Docelowo zintegrowany z Allegro.

www.projekty-domy-przylacza.pl

Prosta wizytówka na zlecenie krakowskiej spółki IS Tech zajmującą się projektami, przyłączeniami i innymi robotami budowlanymi w tej tematyce. Witryna została oparta w całości na koncepcie onepage, czyli wszyskie treści i zdjęcia znajdują sie w obrębie jednej strony i przchodzenie między pozycjami menu nie wymaga ładowania nowej podstrony. Strona również skorzystała z promocji pakietów SEO Firewall i SEO Speed

kupieaparat.pl

Prosta aplikacja napisana w HTML, JS oraz CSS, a hostowana w ramach projektu Cloudflare Pages dla prywatnej osoby, która kolekcjonuje stare zabytkowe aparaty i w ten sposób chciałaby stworzyć dodatkowy kanał pozyskiwania ciekawych modeli. Za obsługę formularza kontatkowego odpowiada FormSubmit, a szablon powstał z inspiracji pracami W3C. W przyszłości ma z tego wykiełkować bardziej zaawansowana witryna skupująca aparaty. Dodatkowo kilent dostał od nas link zwrotny z naszego bloga.

porfolio-kupie-aparat-pl

gabrietta-handmade.pl

portfolio-gabrietta-handmade-pl

Strona młodej i zdolnej artystki zajmującej się rękodziełem oraz specjalistki od social mediów – Gabrieli Gryty. Witryna powstała w ramach akcji Retro PROspołecznie, gdzie za darmo uczyliśmy osoby z niepełnosprawnościami robić strony oparte o WordPress. Gabriela nauczyła się podstaw hostingu (od naszego partnera SeoHost), CMS-a oraz cyberbezpieczeństwa. Kurs skończył się certyfikatem. Młoda absolwentka sama na codzień zajmuje się stroną internetową pracodawcy oraz jego social mediami. Docelowo jej strona będzie miała moduł sklepu, więc zapraszamy.

swinkaskarbonka.pl

Prosta strona z afiliacyjnymi linkami kierującymi do popularnych polskich oraz zagranicznych portali sprzedażowych oparty o filmy z platformy TikTok. Dodatkowo posiadają wyświetlanie reklamy pomiędzy przejściem do produktu w określonym czasie. Minimalistyczna kolorystyka daje jej odpowiedni klimat. Strona dla każdego fana oszczędności i fajnych gadżetów.

portfolio-swinka-skarbonka-pl

psyche.aid.pl

portfolio-psyche-aid-pl

Strona doradcy psychologicznego i terapeutki, która została zrobiona w ramach darmowego szkolenia „WordPress dla początkujacych” w 2023 roku. Aneta to osoba ambitna i bardzo ciekawa świata, co rokuje, że będzie świetnym psychologiem i jednocześnie administratorem swojej strony. Praca z nią to przyjemność – mimo nieprzewidzianych problemów wszystko poszło bardzo gładko.